Brosche
Gold 585, Altschliffbrillanten ca.0,40 ct, Achtkantdiamanten, zus. ca.0,20 ct, Saphir ca. 0,80 ct, in Platin gefasst, 6,3 g, Saphir mit OberflächenmängeløG6
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.06.2019 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Brosche
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.06.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 27.05. - 05.06.2019 |